Ledax o.p.s. – pečovatelská služba a další péče o seniory » Novinky » Ledax asistuje handicapovanému sportovci

Ledax asistuje handicapovanému sportovci

čtvrtek, 6. listopadu 2014

20110822Arny (25)_web LX

Společnost Ledax o.p.s poskytuje kromě pečovatelské služby a domácí ošetřovatelské péče také osobní asistenci. Jedním z našich uživatelů právě osobní asistence je i Arnošt Petráček, handicapovaný plavec, reprezentant České republiky v plavání, který se řadí na přední místa ve světovém žebříčku a drží několik evropských a světových rekordů v disciplínách 50m motýlek a 50m znak. Aktivity Arnošta Petráčka byly mimo jiné oceněny primátorem statutárního města České Budějovice, který mu udělil vyznamenání Za zásluhy v oblasti sportu.

Rádi bychom Arnoštovi pomohli s propagací jeho aktivit  i na našem webu a vyzvali  Vás tak k členství ve spolku PRO Arny, z.s.
Účelem spolku je nejen rozvoj sportovních aktivit handicapovaného plavce Arnošta Petráčka, ale také pomoc při zajištění podpory v jeho každodenním životě. Podpora Arnyho (jak mu u nás v Ledaxu říkáme :-)) bude směřovat nejen k dosažení stupňů vítězů a dalších světových rekordů, ale i k zajištění osobních asistentů a pomůcek, které pomáhají Arnymu žít i „pozemský“, mediálně ne tak významný, život.

Vašim členstvím ve spolku se můžete zapojit do do aktivit, které Vám přinesou jenom a jenom potěšení :-) … a také pocit lehkosti, který Arnoštu Petráčkovi, dokáže dát právě jen voda.

Děkujeme.

Více informací o spolku PRO Arny a možnosti členství na www.arnostpetracek.cz