Ledax o.p.s. – pečovatelská služba a další péče o seniory » Novinky » Ledax a odborné praxe studentů

Ledax a odborné praxe studentů

čtvrtek, 5. června 2014

přednáška na SZŠ v Jindřichově Hradci 006

Ledax o.p.s. pečuje nejen o "své" seniory, ale získané zkušenosti se snaží předávat i dál - zejména studentům středních zdravotnických škol , zdravotně -sociálních fakult a dalších spřízněných oborů. V Českých Budějovicích je Ledax o.p.s. klinickým pracovištěm Zdravotně sociální fakulty Jihočeské univerzity (ZSF JCU).

V Jindřichově Hradci pak spolupracuje zdejší středisko pečovatelské služby již  třetím rokem se Střední zdravotnickou školou (SZŠ) . Poskytuje studentům  možnost výkonu odborné praxe v terénní  pečovatelské službě.
Praxi studentů ze čtyřletého maturitního oboru sociální činnost,  předchází 2 x ročně přednáška, která je teoretickou  přípravou pro jejich odbornou praxi.

Přednáška ze které si můžete prohlédnout fotky , se konala přesně před týdnem - ve čtvrtek 29.05. 2014 na Střední zdravotnické škole v Jindřichově Hradci a studentům přednášela vedoucí  zdejšího střediska paní Zdeňka Snížková.

 
přednáška na SZŠ v Jindřichově Hradci 002přednáška na SZŠ v Jindřichově Hradci 004přednáška na SZŠ v Jindřichově Hradci 007