Ledax o.p.s. – pečovatelská služba a další péče o seniory » Novinky » Konference "Komunitní služby v ČR nejen pro seniory a OZP" již zítra!

Konference "Komunitní služby v ČR nejen pro seniory a OZP" již zítra!

středa, 22. dubna 2015

konference_logo

Asociace poskytovatelů sociálních služeb České republiky, Unie zaměstnavatelských svazů České republiky a Ledax o.p.s. pořádají I. ročník konference Komunitní služby v České republice nejen pro seniory a OZP.

Konference se koná  již tento týden -  23. - 24. dubna 2015 v Clarion Congress Hotel České Budějovice a její program reaguje na aktuální poptávku po informacích ohledně systému financování sociálních služeb, kvalitě a dostupnosti služeb, ukázku dobré praxe a důležitého aspektu dobrovolnictví.
Během dvou konferenčních dní vystoupí mnoho odborníků, kteří jsou přímo tvůrci jednotlivých opatření, působí v každodenní praxi komunitních služeb, realizují rozvojové plány sociálních služeb v konkrétních obcích a v neposlední řadě jsou v přímé péči se samotnými uživateli služeb. Odborné workshopy dají možnost zeptat se na otázky týkající se každodenní praxe a rozvinout diskusi na téma, které může ovlivnit budoucnost komunitních služeb v České republice.

Program konference najdete ZDE

Kontakt:
Dana Kalistová
tel.: 724 981 240
e-mail: konference@ledax.cz

Více info na stránkách www.ledax.cz  nebo  www.komunitnisluzby.cz