Ledax o.p.s. – pečovatelská služba a další péče o seniory » Novinky » Druhé setkání Klubu se neslo v adventním duchu

Druhé setkání Klubu se neslo v adventním duchu

pátek, 6. prosince 2013

PC035330_upr.

I druhé setkání Klubu R51 plus se velmi vydařilo. „Mám radost, že jsem viděla nejen tváře, které byly už na prvním setkání, ale i nové návštěvníky, kteří se nechali zlákat referencemi i hlavním hostem,“ uvedla Dana Kalistová, ředitelka Kreativní agentury R51, která setkání klubu společně s Ledax o.p.s. organizuje a dodává: „Děkan katedrální farnosti Zdeněk Mareš svým povídáním všechny krásně vánočně naladil a také uklidnil, že podstata Vánoc jistě není v tom, zda máme včas napečené cukroví a nakoupené všechny dárky“.

Kromě zmíněného povídání Zdeňka Mareše, rodáka z Boršova na Českobudějovicku, o cestě, která byla završena vysvěcením na kněze od Jana Pavla II., se návštěvníci dozvěděli i zajímavosti ohledně zdravého životního stylu. Výživová poradkyně KONDICE PRO Jindra Marhounová přinesla několik zajímavých tipů nejen pro vánoční hodování, ale i představila přístroj IN-Body, který byl k vyzkoušení.
Další setkání Klubu se uskuteční 7.1. 2014 od 17:30 v Riegrově ulici č.51 a opět je připravován velmi zajímavý program. Účast v klubu je bezplatná. Případné informace je možné získat na emailu: info@kreativniagentura.com, případně na tel. 724 981 240.


Zavolejte nám 606 723 225, poradíme vám nejvýhodnější službu právě pro vás či vaše blízké! Nebo nás kontaktujte zde

Ledax o.p.s. je státem registrovaný poskytovatel sociálních služeb, což přináší seniorům a potřebným individuální přístup, odbornost, bezpečí, úctu a důvěru v těchto poskytovaných službách: domácí péči o seniory, pečovatelské služby, osobní asistence, domácí ošetřovatelská péče, hospicová péče