Ledax o.p.s. – pečovatelská služba a další péče o seniory » Novinky » DivSeFest 2013

DivSeFest 2013

pátek, 27. září 2013

divsefest_banner_220x185px

A je tady 2. ročník divě divadelního divácky udivujícícho seriózně sezónně senzačně festovního profes(t)ionálního festivalu!!!:-))

Magistrát města ve spolupráci s neziskovými organizacemi Vás srdečně zve na netradiční festivalovou podívanou!

Ve dnech 1. - 4.10.2013 je pro vás nachystán pestrý program. Během těchto čtyřech dní Vám budou zábavnou formou představeny neziskové organizace poskytující různé sociální služby.

Za společnost Ledax o.p.s se na Vás těšíme v úterý 1.10.2013, kdy slavíme Mezinárodní den seniorů, proto bude tento den tematicky laděný na seniorská témata.

V Literární kavárně (Nová ulice - vedle polikliniky Sever)  můžete například shlédnout filmy Bába a Šmejdi, zacvičit si ukázková cvičení nebo posedět s Mirkou Nezvalovou a jejím hostem Milanem Binderem při besedě o historii města České Budějovice.

Podrobný  úterní program i program celého DivSeFestu najdete ZDE

Letošní festival zároveň odstartoval soutěž Jihočeský donátor. Jedná se o unikátní projekt, který v celé České republice nemá obdoby. Soutěže se mohou zúčastnit donátoři, kteří v daném období podporují činnost nestátní neziskové organizace působící v pomáhajících profesích. Více o této soutěži najdete ZDE .

Záznam  z festivalového DivSeVečera, kde se prezentovaly neziskové organizace působící na českobudějovicku najdete  ZDE