Ledax o.p.s. – pečovatelská služba a další péče o seniory » Novinky » Den s Ledaxem, partnerem pro spokojenější stáří.

Den s Ledaxem, partnerem pro spokojenější stáří.

středa, 12. června 2013

banner_LX_den

Ve středu 19. června pořádá obecně prospěšná společnost Ledax akci Den s Ledaxem. Akce je určena zejména seniorům, ale vítáni jsou všichni, kteří pro sebe nebo své blízké hledají pomoc při každodenních činnostech nebo si chtějí nechat změřit například krevní tlak.

V rámci akce Den s Ledaxem, která se koná v Českých Budějovicích v prostorách Galerie R51, Riegrova ul.1756/51 od 9 do 12 hodin, se mohou návštěvníci detailně seznámit s rozsahem, nabídkou a principy jednotlivých terénních služeb, ujasnit si možnosti pomoci při zvládání běžných úkonů a hygieny, pomoci s chodem domácnosti nebo například doprovodu při kontaktu s úřady. Pracovníci pomohou vyjasnit rozdíly mezi pečovatelskou službou a osobní asistencí, objasní činnost a náplň domácí ošetřovatelské a hospicové péče, ukáží, jaké jsou možnosti v užívání zdravotnických a kompenzačních pomůcek.
Návštěvníci si budou moci také nechat změřit krevní tlak, cholesterol, glykemický index cukru nebo tělesný tuk a od 10 do 11 hodin si vyzkoušet jednoduché techniky na trénování paměti. Vstup na akci je volný, počet návštěvníků není nijak omezen.

Všechny seniory srdečně zveme a těšíme se na společné setkání!

Leták k akci zde