Ledax o.p.s. – pečovatelská služba a další péče o seniory » Novinky » Aprílové setkání Klubu R51 plus

Aprílové setkání Klubu R51 plus

úterý, 25. března 2014

IMG_8500

Dubnové setkání nám vychází přímo na apríla - úterý 1.04. 2014. My ale doufáme, že si z nás "nevystřelíte" a přijdete opět v hojném počtu :-). Těšíme se na setkání v 17.30 v "Riegrovce" a co vás čeká tentokrát? Zůstaneme věrni(y) modelingu - modelkami budou dobrovolnice z řad návštěvnic a oblékat je bude Jana Krauskopfová z Top butiku U Černé věže. Inspirovat se tak mohou nejen přítomné ženy, ale i muži ke zdobení svých partnerek :-).

V seriálu Občanské poradny při Jihočeské rozvojové o.p.s.  o změnách v novém občanském zákoníku  se poradkyně zaměří na problematiku dědictví. Možná vás překvapí, že odkázat je možno ledacos – třeba oblíbenou knihu nebo péči o domácího mazlíčka.

Hlavní hostem večera bude Alois Sassmann - kněz starokatolické církve, který je autorem čtyř dílů úspěšných genealogicko-místopisných knih Kořeny.  Alois Sassmann (53) toužil po dráze knihovníka, ale i kvůli ministrování v kostele se mohl vyučit v Českých Budějovicích jen prodavačem elektro. Po maturitě si čtyřikrát podával přihlášku na bohosloveckou fakultu, uspěl až poté, co se přestěhoval do Brna. Na kněze byl vysvěcen v roce 1990, za nějaký čas potkal nynější ženu Alenu a přestoupil do starokatolické církve, která umožňuje svým kněžím žít rodinným životem.

Předpokládaný čas ukončení: 19:30

Pokud máte již teď nějaký dotaz na poradkyně z Občanské poradny, pošlete ho v předstihu na email: info@kreativniagentura.com

 Dotazy předáme, odpovědi připravíme.

Klub je otevřen všem zájemcům o aktivní trávení volného času, více informací o Klubu najdete ZDE

Celý program dubnového klubu najdete ZDE