Ledax o.p.s. – pečovatelská služba a další péče o seniory » Konference Sociální služby v ČR a v Evropě » Archiv 2016 » O konferenci 2016

O konferenci 2016

Konference Sociální služby v České republice a v Evropě vznikla ve spolupráci Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR, společnosti Ledax a reaguje na aktuální poptávku po informacích ohledně systémů a poskytování sociálních služeb, kvalitě a dostupnosti služeb v České republice a v Evropě. Jednalo se o celorepublikovou konferenci s účastí zástupců se sociální sféry nejen z ČR, ale i z Finska, Itálie, Slovinska, či Rakouska na téma kvalita a fungování sociálních služeb. Konference se účastnilo celkem 363 účastníků.

Během dvou konferenčních dní vystoupilo mnoho odborníků, kteří jsou přímo tvůrci jednotlivých opatření, působí v každodenní praxi sociálních služeb a vnímají poskytování sociálních služeb v evropském kontextu. Konference volně navazovala na konferenci Komunitní služby nejen pro seniory a OZP a  Senior Living, které se konaly v letech 2007 -2015.

Konference Sociální služby v České republice a v Evropě se konala v Clarion Congress Hotel České Budějovice, moderním čtyřhvězdičkovém hotelu v Českých Budějovicích, který svou specializací na konferenční turistiku garantoval vysokou úroveň akce. 

Termín: 24. – 25. května 2016
Místo: Clarion Congress Hotel České Budějovice, Pražská třída 2306/14, 370 04 České Budějovice
Jednací jazyk:  čeština, slovenština, angličtina, němčina