Ledax o.p.s. – pečovatelská služba a další péče o seniory » Fotogalerie » PS Týn nad Vltavou » Vltavotýnský Zkrášlovací den již podruhé

Vltavotýnský Zkrášlovací den již podruhé

středa, 1. října 2014

Ve středu 17. září 2014  pořádala naše Pečovatelská služba Ledax o.p.s. již podruhé akci s názvem „Zkrášlovací den seniorů“.  Akce byla určena uživatelům - obyvatelům  Domů s pečovatelskou službou a seniorům  z města Týna. Zkrášlovací den proběhl v Domě s pečovatelskou službou (Zámecké nádvoří 360) a byl podpořen společností Ledax o.p.s.  a projektem Vltavotýnský oranžový rok 2014. Oznámení o termínu konání akce, spolu s pozvánkou, bylo uveřejněno v měsíčníku Vltavín, v Radničních novinách a  také ve všech Domech s pečovatelskou službou.
Jak akce probíhala?
Od 9 do 15 hod "zkrášlovaly" naše uživatele  a obyvatele Domu s pečovatelskou službou dvě kadeřnice a masérka ze studia Marci. Všichni zúčastnění senioři (kterých bylo nakonec 30!) byli moc spokojeni  a celý den jsme si všichni náramně užili. Nadšení a velká spokojenost všech byly pak pro nás odměnou za náročnou organizaci akce.
Děkuji všem, kteří se na akci podíleli, za bezvadnou spolupráci a  příjemnou atmosféru celého dne!
Všem účastníkům této akce bude předána fotodokumentace s jejich „proměnou“.

Za Pečovatelskou službu Ledax o.p.s. - středisko Týn nad Vltavou
Bc. Naděžda Podhorcová - vedoucí střediska

 

Fotky z loňské akce si můžete prohlédnout ve Fotogalerii - Archiv 2013  nebo přímo ZDE

Snímek 316Snímek 212Snímek 217Snímek 227Snímek 309