Ledax o.p.s. – pečovatelská služba a další péče o seniory » Fotogalerie » PS Třeboň » Výlet se seniory do Třeboně - Týn nad Vltavou

Výlet se seniory do Třeboně - Týn nad Vltavou

úterý, 21. května 2013

V sobotu 18.05. 2013 pořádalo naše středisko Pečovatelské služby v Týně nad Vltavou výlet do Třeboně. Na výlet s námi jeli nejenom naši uživatelé, ale i další senioři z Týna, takže nás celkem bylo 25. Výlet sice začal ráno deštěm a zataženou oblohou, ale již po cestě se nám začalo vyjasňovat a v Třeboni nás přivítalo sluníčko. Program jsme přizpůsobili věku výletníků, a tak jsme prohlídku zámku, farmářských trhů, pivovaru a zábavného programu na náměstí v Třeboni kombinovali projížďkou vláčkem Třeboňáčkem, posezením v kavárně, obědem v lázních Berta a odpočinkem v lázeňském parku při skleničce dobrého vína.

Náš výlet jsme financovali z části penězi, které jsme dostali z Příspěvkového programu města Týn nad Vltavou a z části sami. Domů jsme se vraceli odpoledne unaveni, ale přitom odpočati od všech našich starostí a bolístek, které nás provází. Poděkování patří i paní Zavadilové z Třeboně, která mi pomáhala program zorganizovat a v neposlední řadě i všem těm, kteří nechtěli být jmenováni, ale pro naše seniory nám udělali přijatelné ceny, takže si výlet mohli užít všichni.

Za středisko Týn nad Vltavou
Bc. Naděžda Podhorcová
vedoucí střediska / sociální pracovnice

DSC00593DSC00569DSC00570DSC00573DSC00576DSC00577DSC00585