Ledax o.p.s. – pečovatelská služba a další péče o seniory » Fotogalerie » PS Jindřichův Hradec » Cestování Jižní Amerikou - Dům s pečovatelskou službou JH, Větrná

Cestování Jižní Amerikou - Dům s pečovatelskou službou JH, Větrná

pondělí, 25. ledna 2016

Dne 18.1.2016 nás v Domě s pečovatelskou službou Větrná v Jindřichově Hradci po delší době opět navštívil cestovatel Vojta Trčka ze Slavonic. Měl pro nás velké překvapení. Představil nám svoji manželku Jesku, která s ním právě procestovala Jižní Ameriku.
Společně nám vyprávěli o své tříměsíční cestě stopem po Jižní Americe, která pro ně byla zároveň svatební.Viděli jsme mnoho zajímavých fotografií a videí. Jejich vyprávění bylo velmi poutavé, místy z něj šel i mráz po zádech. Poznali jsme odlišné kultury, viděli zajímavá zvířata, která běžně nepotkáme, obdivovali jsme krásné vodopády, lidská obydlí, krásy přírody a byli svědkem toho, jak nás může při cestování počasí pěkně potrápit.
Mladé cestovatele moc obdivujeme za jejich odvahu se vydat na tak dlouhou a hodně nebezpečnou cestu.
Za prezentaci Vojtovi a Jesce mnohokrát děkujeme a přejeme jim do  manželství  hlavně lásku, štěstí  a spoustu krásných společně prožitých chvil.

Za Pečovatelskou službu Ledax o.p.s. středisko Jindřichův Hradec
Sociální pracovnice Zuzana Vobořilová a kolektiv pracovnic

Cestování Jižní Amerikou - Dům s pečovatelskou službou JH, VětrnáCestování Jižní Amerikou - Dům s pečovatelskou službou JH, VětrnáCestování Jižní Amerikou - Dům s pečovatelskou službou JH, Větrná