Ledax o.p.s. – pečovatelská služba a další péče o seniory » Fotogalerie » PS Dačice » Seskok padákem - splněný sen v projektu "Plníme přání seniorům"

Seskok padákem - splněný sen v projektu "Plníme přání seniorům"

úterý, 22. července 2014

Projekt  "Plníme přání seniorům" pomáhá seniorům splnit si sny, jež nemohou realizovat vlastními silami nebo na ně nemají dostatek prostředků. Do projektu bylo přihlášeno celkem 327 seniorů a zařízení pro seniory. Partneři projektu Diakonie ČCE, Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR a Sodexo vybrali na začátku ke splnění 20 individuálních přání seniorů a 20 přání seniorských zařízení v celkové hodnotě až 1 500 000 Kč. Přání byla uveřejněna na webových stránkách  www.plnime-prani-seniorum.cz  , kde na ně mohli jednotliví dárci přispívat a společnost Sodexo pak vklad zdvojnásobila.

Pečovatelská služba Ledax o.p.s. v Dačicích spolupracuje s paní Boženkou z  Českého Rudolce, která pomáhá při akcích pro naše seniory. Přáním paní Boženky, bylo podívat se ještě jednou na svět z výšky. Přání, které nazvala „Šestý seskok“ bylo porotou vybráno k realizaci, tzn., že na něj jednotliví dárci mohli přispívat. Díky dárcům se podařilo vybrat potřebnou částku, kterou pak společnost Sodexo navýšila na dvojnásobek a tím bylo přání splněno  - mohlo se realizovat :-).

Podrobnosti a více o přání paní Boženky najdete v aktualitách ZDE

Seskok padákem se uskutečnil  v pondělí 14.07.2014 na letišti v Jihlavě.

Paní Božence gratulujeme k jejímu výkonu a také k  životnímu jubileu, které oslavila  ve vzduchu :-).

 Za Pečovatelskou službu Ledax o.p.s. děkují všem, kteří pomohli se splněním přání
vedoucí střediska Marie Cimbůrková a sociální pracovnice Bc. Hana Veselá

Seskok_25Seskok_26Seskok_27Seskok_28Seskok_29Seskok_30Seskok_31Seskok_32Seskok_10Seskok_11Seskok_12Seskok_13Seskok_14Seskok_15Seskok_16Seskok_17Seskok_18Seskok_19Seskok_20Seskok_21Seskok_22Seskok_23Seskok_24