Ledax o.p.s. – pečovatelská služba a další péče o seniory » Fotogalerie » Ledax » Štěstí s překážkou

Štěstí s překážkou

čtvrtek, 22. října 2015

V pondělí 28.09. 2015 odpoledne se na náměstí Přemysla Otakara II. uskutečnil již druhý ročník akce Štěstí s překážkou. Akce je společným dílem neziskových organizací, které pomáhají zejména zdravotně postiženým a handicapovaným.

Do služeb poskytovaných obecně prospěšnou společností Ledax o.p.s. patří i osobní asistence, proto jsme se také zúčastnili a musím říci, že akce se velmi vydařila. Pro ty, kteří se u našeho stánku zastavili jsme měli připravenou soutěž, kde hlavní cenou byl výborný dort od cukrářů ze CITYgastra, který si můžete prohlédnout na fotkách níže.

Během celého odpoledne jste u našeho stánku také mohli potkat paralympionika Arnyho Petráčka, který se řadí na přední místa ve světovém žebříčku a drží několik evropských a světových rekordů v disciplínách 50m motýlek a 50m znak. Arny rozdával autogramy a byl rozhodčím v soutěži dvojic ve slalomu na invalidním vozíku.

Za pozvání na akci děkujeme paní Aleně Čarvašové a její organizaci Amité, která zajistila vše potřebné, aby nám - "neziskovkám" - bylo fajn a abychom mohli představit naši práci, která kromě služeb pro seniory, nabízí i služby pro dlouhodobě nemocné či handicapované - což je třeba právě výš zmiňovaná služba osobní asistence, kterou poskytujeme od 7 let věku.

Co říci závěrem - akce se moc povedla, u našeho stánku se nakonec do soutěže zapojilo přes 40 dvojic, které "slalomovaly" opravdu s nasazením a nadšením. Dort vyhrála rodina Michálkova, která do soutěže vyslala tatínka se synem. Kluci (výherce měl totiž bratra) byli celí nedočkaví a až do uzávěrky soutěže se chodili stále ptát, zda jejich rekord nebyl překonán :-). Měli opravdu tak super čas, že nebyl :-) a tak si dort s velkou radostí převzali.

Fotky z loňského roku si můžete prohlédnout  ZDE

Za fotky z letošního roku děkujeme Aleně Čarvašové, Tereze Lexové a našemu fotoaparátu :-).

Eva Hejduková

Štěstí s překážkouŠtěstí s překážkouŠtěstí s překážkouŠtěstí s překážkouŠtěstí s překážkouŠtěstí s překážkouŠtěstí s překážkouŠtěstí s překážkouŠtěstí s překážkouŠtěstí s překážkouŠtěstí s překážkouŠtěstí s překážkouŠtěstí s překážkouŠtěstí s překážkouŠtěstí s překážkouŠtěstí s překážkouŠtěstí s překážkouŠtěstí s překážkouŠtěstí s překážkouŠtěstí s překážkouŠtěstí s překážkouŠtěstí s překážkouŠtěstí s překážkouŠtěstí s překážkouŠtěstí s překážkouŠtěstí s překážkouŠtěstí s překážkouŠtěstí s překážkouŠtěstí s překážkouŠtěstí s překážkouŠtěstí s překážkouŠtěstí s překážkouŠtěstí s překážkouŠtěstí s překážkouŠtěstí s překážkouŠtěstí s překážkouŠtěstí s překážkouŠtěstí s překážkouŠtěstí s překážkouŠtěstí s překážkouŠtěstí s překážkouŠtěstí s překážkouŠtěstí s překážkouŠtěstí s překážkouŠtěstí s překážkou